Сухі трансформатори

Показано з 1 по 18 із 99 (6 сторінок)

Трансформатори - незамінна частина енергетичної системи будь-якого підприємства, а сухі високовольтні трансформатори одне з найбезпечніших, надійних і ефективних рішень для розподілу і подачі енергії на об'єктах будь-якого типу.

Що таке сухий трансформатор

Трансформатор із сухою ізоляцією це трансформатор, в якому простір між обмотками і корпусом не заповнено рідким діелектриком. Вони вважаються більш безпечними, ніж масляні аналоги, за рахунок особливої конструкції, яка передбачає повітряне охолодження. Це також знижує рівень шуму і частоту вібрацій в процесі роботи, що в поєднанні з низькими втратами холостого ходу дає вражаючий набір переваг. Сухі трансформатори 110 Кв мають широкий спектр застосувань:

  • хімічна, енергетична, нафтогазова промисловість;
  • екологічно вразливі райони (водоохоронні зони);
  • пожежонебезпечні зони (ліси, посушливі степові регіони);
  • міські наземні і підземні електричні підстанції;
  • установки генерації відновлюваної енергії (вітрові турбіни).

Ізоляція обмоток в обладнанні сухого типу насичена поліефірною смолою класу H, яка запобігає проникненню вологи в матеріал обмотки. Повний захист досягається за рахунок вакуумної герметизації коробки, насичення дротів лаком і їх запікання при високій температурі, за рахунок чого обладнання може працювати у місцях з підвищеною вологістю.

Особливості сухого трансформатора

Тип ізоляції

Зазвичай для ізоляції первинної і вторинної обмотки використовуються ізолятори класів F та H. Це пов'язано з тим, що ізоляція цих класів витримує високі температури - 155 ° C (F) і 180 ° C (H). В якості ізоляції обмотки використовуються електротехнічний лак, поліамідна або епоксидна смоли, геафоль. Термостійкість, механічна міцність, стійкість до теплового удару – це основні характеристики, яким відповідає ізоляція обмотки сухого трансформатора.

Матеріал обмотки

Для виготовлення обмотки або котушки використовують мідь або алюміній. Хоча мідь є кращим провідником струму, трансформатор з алюмінієвим сердечником має меншу вагу і дешевше коштує, але мідна котушка забезпечує більшу механічну міцність і тривалий термін служби трансформатора.

Матеріал сердечника

Матеріал сердечника сухого трансформатора напруги має високу проникність і мінімальні витрати на гістерезис, що досягається за рахунок використання комбінованих сплавів. Найчастіше для виготовлення сердечника використовується сплав з 81% нікелю, 17% заліза і 2% молібдену.

Перевантаження

Постійні і тривалі перевантаження небезпечні для трансформатора, адже вони ведуть до перегріву і втрати міді в обмотці за рахунок сильного підвищення температури, що в кінці-кінців стає причиною поломки обладнання. Для охолодження обмотки обладнання сухого типу передбачена повітряна система охолодження, яка більш ефективно виводить гаряче повітря і знижує ризик перегріву агрегату.

Термін служби

Термін служби трансформатора залежить від сфери експлуатації і ймовірності пошкодження ізоляції обмотки через підвищення температури в результаті перевантаження. Ізоляція класів B, F і H в обладнанні сухого типу здатна витримувати високий температурний градієнт і розрахована на підвищення температури в умовах повного навантаження.

Порівняння сухого і масляного трансформатора

Вибір відповідного типу трансформатора в залежності від місця його застосування повинен виконуватися фахівцем в цій галузі, оскільки важливо врахувати безліч чинників.

Характеристика

Масляний трансформатор

Сухий трансформатор

Технічне обслуговування

Регулярна перевірка вмісту вологи і газу в маслі, його заміна при необхідності. Масло необхідно відібрати та відправити на тестування в рамках профілактичного обслуговування, а фільтрацію трансформаторного масла слід проводити не рідше одного разу на рік.

Періодична візуальна інспекція, видалення пилу і бруду.

Безпека

Відноситься до категорії B1 (пожежонебезпечний агрегат), встановлюється тільки зовні приміщення.

Відноситься до категорії пожежної небезпеки Д (безпечний агрегат), може встановлюватися і зовні, і всередині приміщення.

Перевантаження

Витримує тривалі невеликі перевантаження.

Витримує короткі невеликі перевантаження.

Монтаж

Трудомісткий в установці і вимагає створення маслогосподарства на території підприємства.

Простий в установці і не вимагає створення спеціальних споруд.

Екологічність

Небезпечний для навколишнього середовища через ризик витоку масла або загоряння.

Безпечний для навколишнього середовища завдяки вогнестійкій ізоляції обмоток і відсутності

спалаху діелектрика.


Трансформатори сухого типу на 1000 кВА – кращий вибір для бізнесу, підприємств харчової промисловості, енергетичних систем з високими вимогами до екологічності та безпеки.

Переваги співпраці з «Італ-Техно»

Наша компанія спеціалізується на поставках електрообладнання, в тому числі трансформаторів сухого типу компанії Tesar, які відповідають національним та міжнародним стандартам надійності і безпеки. Ми пропонуємо:

  • трансформатори італійського виробництва з усіма необхідними сертифікатами та ліцензіями;
  • широкий асортимент електротехнічної продукції за помірними цінами;
  • професійне післяпродажне гарантійне обслуговування;
  • швидку доставку по Києву та в будь-яке місто України.

Ми тісно співпрацюємо з італійськими виробниками електрообладнання, тому у нас ви можете купити сухий трансформатор високої якості за доступною ціною без посередників.