Тролейний шинопровід

Ціна: 560.17 грн.

Ціна: 657.63 грн.

Ціна: 1019.87 грн.

Показано з 1 по 18 із 104 (6 сторінок)

Тролейний шинопровід в Києві

Тролейний шинопровід – це спеціальна провідникова конструкція для живлення електроенергією різних промислових агрегатів, що рухаються за заздалегідь заданими траєкторіями. Від традиційного кабелю його відрізняє і зовнішній вигляд, і спосіб монтажу. А основною перевагою є підвищена безпека і захищеність від пошкоджень.

Тролейне струмопідведення використовується для такої техніки як:

● мостові і підйомні крани;

● конвеєрні стрічки, як ланцюгові, так і стрічкові;

● складські та промислові автоматичні двері і ворота;

● монорельси і канатні дороги;

● верстати та електроінструменти;

● ескалатори та вантажні механізми.

Це сучасна система електроживлення, головними перевагами якої вважаються пожежна безпека і простота установки.

Тролейні струмопідведення і шинопровід: чому його обирають

З переваг саме такого способу прокладки мережі потрібно відзначити, в першу чергу, відповідність міжнародним стандартам якості. Він успішно використовується в усьому світі для підключення до електрики промислових і житлових будівель, місць загального користування, включаючи навіть аеропорти і вокзали. Крім того, тролейний шинопровід, ціна якого, вище за ціну звичайного кабелю, але повністю виправдана:

● надійно ізолює провідник;

● виготовлений з надміцного негорючого пластику;

● збирається без інструментів, фіксується пластиковими засувками;

● може використовуватися і всередині приміщень, і на вулиці;

● стійкий до ультрафіолетового випромінювання і перепадів температури повітря;

● дозволяє зібрати мережу будь-якої складності і розгалуженості;

● підходить для струмів з високою напругою.

Також важливо сказати, що шинопровід безпечніший в плані роботи з ним. Шанси отримати травму або здійснити неправильне підключення набагато нижчі, ніж при скручуванні кабелів. Таким чином і працівникам нічого не загрожує, і для техніки безпека є вищою. Короткі замикання – дуже рідкісне явище для таких конструкцій.

Асортимент шинопровідного обладнання ІТАЛ-ТЕХНО

У каталозі магазина Італ-Техно представлені струмопідведення від італійської компанії Giovenzana. Продукція бренду відома по всьому світу і зарекомендувала себе як надійна і якісна. У продажу є:

● Закритий тролейний шинопровід. Усередині такого профілю вже протягнутий провідник, секції з'єднуються за допомогою муфт, а кінці проводів — спеціальними зажимами. Це кращий захист від зовнішніх факторів і механічних пошкоджень проводки.

● Відкритий тролейний. В цьому випадку провідник протягується вручну вже після установки і з'єднання секцій профілю. Менше втрати напруги і більша довговічність.

● Криволінійне струмопідведення. Нестандартний профіль, який використовується для поворотних механізмів. Встановлюється там, де потрібен радіус саме для повороту. Вважається дуже специфічною товарною групою.

Більшість моделей завжди є у наявності на складі Італ-Техно і готові до відправки. Нестандартний або неходовий профіль можна замовити через Італ-техно з заводу Giovenzana. Або навіть за індивідуальними ескізами — для такого шинопроводу ціна також не перевищуватиме ринкових меж. При цьому гарантується мінімальна націнка і швидка доставка. Виробничі потужності бренду розташовані в Італії, тому кожен товар відповідає стандартам якості Євросоюзу.

Італ-Техно вже більше 20 років постачає на український ринок електротехнічну продукцію з Італії. Напрацьована за цей час репутація — найкраща рекомендація для покупки саме тут!