Провід

Показано з 1 по 18 із 129 (8 сторінок)

Купити провід у Києві

Провід використовуються для передачі електрики або інформації і дуже схожий на кабель. Дехто навіть навмисно називає їх однаковими провідниками, але це не так. Основна відмінність полягає у конструкції самого провідника:

● одна або кілька переплетених жил;

● загальна для всіх ізоляція, що покриває дріт тільки із зовнішньої сторони.

Через відсутність ізоляції кожної жили провід електричний тонший і більш схильний до механічних пошкоджень. Тому його не завжди використовують для прокладки мереж у приміщеннях, а найчастіше можна зустріти всередині будь-яких електронних пристроїв або приладів для розподілу електрики. У той час як кабель цілком підходить і для вулиці, і навіть для прокладки під землею.  

Проте, купити провід можна різних видів. Їх асортимент настільки ж широкий, як і у інших провідників. Пов'язано це з великою кількістю використовуваних електричних приладів і електричних мереж.

Вони можуть різнитися за кількістю жил (одножильний провід, багатожильний), матеріалом ізоляції, металом, використаним для самого провідника, перетином та іншими параметрами. Варіантів дуже багато, і правильно підібрати лінію не завжди просто. Хоча й важливо для ефективної і безперебійної роботи усієї мережі.

Як вибрати провід

Класифікація проводів відбувається за їх призначенням. Саме область застосування зазвичай вважається найбільш значущою характеристикою. Але у кожного провідника навіть всередині класу є власні параметри. Наприклад, існують обмотувальні і автомобільні дроти, монтажні та з'єднувальні, ізольовані і неізольовані. То який же провід електричний купити?Потрібно звернутися до конкретних характеристик. При виборі необхідно взяти до уваги наступні фактори:

● Матеріал жили. Використовують мідь або алюміній. Перша краще проводить струм, більш стійка до пошкоджень, але швидко окислюється без ізоляції. Алюміній дешевий, але у нього гірша провідність. Також важливий контакт. Якщо точка скручування з приладом або іншим проводом мідна, то купувати потрібно мідну жилу.

● Перетин провідника. Від цього залежить товщина дроту, його опір і пропускна здатність. Перетин повинен відповідати параметрам мережі та приладам, що підключаються. Наприклад, провід 6 квадрат є досить товстим і  навряд чи підходить навіть для розетки, не кажучи вже про надмірну пропускну здатність.

● Ізоляція. Її може взагалі не бути, що зустрічається у високовольтних проводів. Але для підвищення безпеки краще все ж вибрати ізольований варіант. Зазвичай обмотку роблять з гуми або ПВХ.

● Колір. Важливий показник для безпечного підключення. Так, фаза зазвичай чорна або біла, заземлення — жовте або зелене, або їх комбінація, нуль — синього або блакитного кольору.

● Напруга. Вказує, струм з якою напругою проводить лінія. Суворо рекомендується уникати невідповідностей, інакше це призведе до аварійної ситуації.

Найбільш популярним і універсальним вважається провід одножильний мідний. При хороших показниках провідності він довговічний, недорогий і простий у використанні. Також представлено багато моделей з різною ізоляцією, перетином і номінальною напругою, тому є з чого вибрати.

Переваги ІТАЛ-ТЕХНО

У магазині Італ-Техно представлений великий асортимент проводів різного призначення. У каталозі можна вибрати і купити провід 2.5 квадрата, також з меншим і більшим перетином. Підібрати модель для будь-якої напруги та приладу. А також враховуючи те, що компанія безпосередньо співпрацює тільки з італійськими брендами:

● товари з асортименту на сайті завжди є на складі;

● продукція, в тому числі електропровід, має сертифікати якості європейського зразка;

● можна в будь-який момент замовити специфічні позиції, відсутні не тільки на складі, а й в каталозі взагалі.

Італ-Техно — це 20 років успішної роботи в Україні, абсолютно прозора історія і тисячі задоволених клієнтів по всій країні!