Роз`єм Мама з блокуванням

Показано з 1 по 18 із 20 (2 сторінок)

Промислове обладнання вимагає більше потужності для роботи, ніж побутова техніка. Тому така техніка живиться від мережі 380 В. Така напруга набагато небезпечніша за побутову (220 В). Удар струмом від промислової розетки призводить до тяжких наслідків. Тому їх оснащують блокаторами. Модифікація дозволяє виключити ймовірність випадкового удару струмом і збільшує робочий ресурс девайса.

Що таке промислові роз’єми з блокуванням

Промислові роз’єми блокування це розетка з механізмом, що перекриває подання електричного струму до контактів. Системи блокування встановлюються різні, в залежності від принципу дії. Але всі покликані не допустити передчасного контакту і випадкової появи електричної дуги. Остання, наприклад, часто виникає в момент, коли вилка ще не щільно притиснута до жили. Це призводить до оплавлення розетки й поломки обладнання. Так що блокування в силових роз’ємах використовується для:

● захисту користувача від удару струмом;

● збільшення робочого ресурсу вилки й розетки;

● захисту підключеного обладнання від замикання;

● зниження робочої температури точки доступу до електромережі.

Якщо високовольтні роз’єми встановлені в житлових будинках, то додаткове призначення блокування — захист від дітей. Навіть якщо малюк торкнеться розетки, то не дістане удар струмом.

Хоча найважливіше завдання — запобігання пожежі. За умови, якщо немає перегріву, іскри, дуги або замикання, то й загоряння не виникне.

Якими бувають промислові роз’єми з блокуванням

Варіантів виконання всього 3. Захист буває:

● Автоматичний. Вимикається, коли вилка повністю вставлена в контакти.

● Механічний. Напруга подається після натискання кнопки на розетці.

● Шторки. Фізично перекривають доступ всередину роз’єму.

Механічне блокування зазвичай встановлюють на настінні точки доступу. Наприклад можна використовувати подовжувач на кілька розеток. Здебільшого моделі обладнані кнопкою активації. Тільки після її натискання на прилади подається струм.

Шторки зазвичай працюють в автоматичному режимі. Корпус вилки натискає спеціальні кнопки на розетці, і блокування деактивується. Цей варіант вважається захистом від дітей. Безпосередньо на пожежну безпеку не впливає.

Як вибрати роз’єми з блокуванням

Для початку потрібно визначитися з призначенням — промислові чи побутові. Перші зазвичай використовуються для мереж 380 В, а другі для 220 В. Також потрібно вирішити, який вибрати тип монтажу. Існують переносні і стаціонарні. Мобільні (їх також називають настінні) девайси використовуються для тимчасових мереж або в якості подовжувачів. А стаціонарні встановлюються в підрозетник і являють собою постійну точку доступу до електрики. Далі відштовхуються від параметрів проводки й устаткування, яке потрібно живити. Враховуються:

● напруга;

● сила струму;

● кількість контактів;

● ступінь герметичності.

Додатковим захистом можуть оснащуватися як мобільні, так і вбудовані розетки. Наявність блокування — це гарантія безпечної експлуатації електричних приладів. Тому рекомендується при покупці вибирати саме такі моделі.

Розетки з блокуванням в Італ-Техно

Італ-Техно — це офіційний дистриб’ютор електротехнічного обладнання італійського виробництва. Товари поставляються безпосередньо із заводу. Магазин вибирають завдяки:

● активній роботі на українському ринку впродовж 20 років;

● найбільшому в країні асортименту італійської продукції;

● можливості замовлення виробів згідно з  індивідуальними кресленнями;

● швидкій доставці в усі населені пункти України.

Магазин обирають десятки покупців щодня. І це найкраща рекомендація й гарантія якісної роботи.