Електротехнічне обладнання

Виберіть підкатегорію

Електротехнічне обладнання від Італ-Техно

Італ-Техно − це українська компанія, яка займається поставками електротехнічних виробів безпосередньо від виробників в Італії. Основними функціями такої продукції є виробництво, транспортування, перетворення, розподіл і споживання електричної енергії. Перетворювальна техніка та трансформатори, кабелі та наконечники, розетки і клеми, регулятори напруги і приводи постійного струму відносяться до електротехніки. Так само як і супутні пристрої для монтажу, обслуговування або ремонту вищезазначених приладів. 

Електротехнічні вироби дуже популярні і використовуються: 

● побутовими споживачами в приватних будинках і квартирах; 

● підприємствами, від невеликих ресторанів до величезних торгових центрів і заводів; 

● при виконанні різних ремонтних робіт; 

● в автоматизованих системах, від електроворіт до насосних станцій. 

Не існує галузі, в якій не використовується електротехнічна продукція. Саме від її якості залежить безпека користувачів і ефективність роботи підприємств, аж до освітлення місць загального користування. Не кажучи вже про серйозні агрегати на кшталт верстатів. 

У каталозі зібрані кращі зразки техніки від різних італійських виробників (Tesar, Elettronica Santerno, Baldi, Cabur, Euro2000, Grafoplast, Specialcavi Baldassari, BM, Elettrocanali, Giovenzana та інших). Якраз у цьому випадку бренд і впевненість у якості товарів є синонімами безпеки та ефективності. 

Які електротехнічні товари можна купити у магазині Італ-Техно 

Перед вами один із найбільших каталогів електротехнічних товарів в Україні. Тут зібрана різна техніка для монтажу і запуску електричних мереж. Зокрема: 

● Кабельні наконечники. Встановлюються на дроти для фіксації в пазах і контактах. З їх допомогою кінець дроту з’єднується з жилою і надійно закріплюється, забезпечуючи постійне, стійке й ізольоване підключення. Завдяки наконечнику зменшується перехідний опір, що підвищує безпеку експлуатації будь-якого електроприладу. 

● Термоусадкові трубки. Використовуються для додаткової ізоляції дротів і кабелів. Захищають від пошкоджень і впливу навколишнього середовища. Причому не тільки саму проводку, а й місця з’єднання. Слово термо вказує на те, що трубку можна деформувати, наприклад, звузити діаметр при нагріванні. 

● Кабельні стяжки. Пластикові хомути, якими фіксуються дроти, збираються в акуратний пучок або кріпляться до сторонніх конструкцій. Також використовуються для маркування, адже випускаються у різних кольорах. Вважаються найбільш зручним, швидким і безпечним аксесуаром для кабелів усіх типів і діаметрів. Допомагають привести кабельні системи у відповідність до вимог структурованості. 

● Силові ізолятори. Захищають проводку від контакту з металевими елементами або іншими провідниками. Виробляються з діелектриків і найчастіше використовуються в силових шафах. Запобігають виникненню електричної дуги між стінкою і шиною, утримуючи останню на безпечній відстані. Фіксуються на твердій нерухомій поверхні, наприклад, стіні. 

● Шинопровід. Використовується для розподілу струму до точок споживання від загального кабелю живлення. Мають модульну конструкцію. Популярність отримали завдяки простоті установки і демонтажу, опціональності конфігурації і надійності. 

Ці пристрої дозволяють організувати енергосистему будь-якої складності і розгалуженості, зробити її безпечною і довговічною. А головне − отримати очікуваний результат. 

Чому вигідно купувати в інтернет-магазині електротехнічного обладнання Італ-Техно  

Товари компанії Італ-Техно поставляються тільки з італійських заводів. І це показник якості, адже європейські стандарти, сертифікати та тестування одні з найжорсткіших у світі. 

Виробничі потужності і бренди повністю самостійні, вони не входять до міжнародних концернів або корпорацій. Це дозволяє їм дотримуватися власних традицій і методик. Завдяки магазину Італ-Техно ви отримуєте: 

● поставки безпосередньо із заводів виробників, а отже, відсутність додаткових комісій;

● надійного дистриб’ютора в Україні, який пропонує товари з 1998 року; 

● постійну наявність продукції в повному асортименті на складі в Києві; 

● можливість замовити спеціальне обладнання із заводу з мінімальним терміном виготовлення і доставки; 

● гарантійне обслуговування всіх куплених електротехнічних приладів;    

● повний пакет технічної документації, включно з сертифікатами відповідності та безпеки; 

● консультації досвідчених менеджерів із вибору оптимального обладнання. 

Італ-Техно вже більше 22 років співпрацює з італійськими брендами, які випускають електротехнічні прилади. За десятиліття встановлені міцні партнерські відносини, налагоджені системи продажу і доставки по Україні, виконані тисячі замовлень. На стороні компанії присутні ідеальна репутація, доступні ціни, лояльний сервіс та товари найвищої якості.