Поворотні перемикачі

Показано з 1 по 18 із 42 (3 сторінок)

Поворотний перемикач в Києві

Поворотний перемикач — це один із видів мережевих комутаторів, головна особливість якого полягає в можливості налаштування трьох режимів роботи для керованого ним пристрою. На відміну від простих кнопок і кутових перемикачів, поворотний має більш складну конструкцію:

● рукоятка для активації;

● роторний вал;

● активаційні колодки;

● контакти, що активуються.

При обертанні рукоятки приводиться в рух ротор і, досягаючи певних положень, замикає електричний ланцюг за допомогою колодок.

Поворотні перемикачі широко використовуються. Їх можна зустріти і в побутовій техніці, і в промисловості. Найпростіший приклад — телефонний циферблат. А з більш сучасних можна назвати шайбу вибору режимів на пральній машинці або ручку регулювання потужності на мікрохвильовій печі. 

Які бувають вимикачі поворотні

Класифікації як такої для цих приладів не існує. Вони розрізняються за кількістю положень перемикача (дво-, трипозиційні або більше) і додаткових функцій. До останніх відносяться:

● захист від випадкового перемикання (покращена фіксація положення);

● різні за формою ручки: круглі, витягнуті, короткі або довгі і навіть у формі ключа;

● підсвічування положення рукояті, а також усього перемикача;

● наявність спеціального замка, без відкриття якого повернути вимикач неможливо.

Класифікувати можна і по виробниках, але такий розподіл є досить умовним. Наприклад, перемикач поворотний від Giovenzana вважається одним з кращих, хоча є існують і значно простіші аналоги.

Переваги ІТАЛ-ТЕХНО

Італ-Техно — це вітчизняна компанія, яка понад 20 років працює з виробниками електротехніки з Італії і постачає їх продукцію на ринок України:

● з мінімальною націнкою завдяки відсутності посередників;

● сертифікатами якості після тестування за стандартами ЄС;

● можливістю замовити вироби, виготовлені згідно з індивідуальними проєктами.

Весь асортимент присутній на складах магазину, відправка можлива в будь-яке місто, а менеджери можуть порекомендувати обладнання конкретно під ваші завдання. Саме ці нюанси дозволили Італ-Техно зайняти лідируючі позиції на ринку з продажу італійського обладнання для електромереж і завоювати популярність в українських покупців.