Модульні електрощити

Акція -71%
Клемна колодка з підставкою 1х12 (8)
Акція -43%
Кріплення для клемних колодок ML1004.3
Акція -43%
Кріплення для клемних колодок ML1004.4
Показано з 1 по 18 із 65 (4 сторінок)

В електромережах існують точки концентрації проводки. До таких належать:

● клеми;

● реле;

● перемикачі;

● автомати;

● лічильники.

Кожну з таких точок потрібно додатково ізолювати й захистити від зовнішніх впливів. Так само, як і електротехніку. Для цього використовуються електричні щитки — спеціальні короби, всередині яких встановлюється додаткове обладнання. Вони застосовуються у кожній мережі без винятку та підвищують безпеку їх використання, налаштування, зчитування показників.

Що таке модульний щиток

Модульними називають короба, у яких вільно розміщується електричне обладнання. Тобто, спеціально виділених місць для клем або автоматичних вимикачів не передбачено. Усередині розташовані DIN-рейки. На них і монтується обладнання — до 36 модулів. Відповідно, саме устаткування також має оснащуватися універсальним кріпленням типу DIN.

Крім виконання ролі місця для монтажу техніки, потрібні для:

● правильної, зручної й безпечної організації проводки;

● розводки кабелів для розподілу живлення на різні споживачі;

● захисту від коротких замикань завдяки можливості встановити автомати;

● легкого доступу до лічильників для ведення обліку витрати електрики;

● блокування доступу сторонніх осіб завдяки наявності дверцят або кришки.

Оптимальним матеріалом для виготовлення електрощитів вважається пластик та інші полімери. Адже вони легші за метал. Також сучасні пластикові сплави мають стійкість до нагрівання. Це дозволяє уникнути пожежі у разі виникнення відкритого вогню всередині щитка. Самозагасаючі або взагалі не горючі матеріали часто використовуються для таких конструкцій. Причому останні можуть бути  різного розміру, починаючи від 2 модулів.

Де використовуються модульні електрощити

Їх встановлюють всюди, де є електрична мережа. Крім того, наявність регламентується правилами використання енергоустановок. Наприклад, здати в експлуатацію будинок без щитів для проводки неможливо. Тому вони встановлюються в:

● приватних котеджах;

● багатоквартирних житлових будинках;

● офісних будівлях;

● промислових приміщеннях.

Навіть під час будівельних робіт організовують тимчасові точки. У більшості випадків використовують саме модульні. Їх конструкція дозволяє швидко зібрати набір потрібних для роботи апаратів. І так само просто розібрати. 

Який можна купити модульний електричний щиток

На початку потрібно визначитися із загальною класифікацією. Основою для диференціації слугує спосіб монтажу щитка. Існує тільки 2 типи:

● Навісний. Також називається накладним. Монтується на стіну за допомогою анкерних болтів або спеціальних кріплень, а іноді досить саморізів — залежить від ваги та розміру щита. Має нейтральний дизайн і колір. Найпопулярніший варіант завдяки простоті монтажу та підведення кабелів.

● Вбудовані. Для таких потрібна ніша в стіні. Іноді виготовляють спеціально під щиток, але частіше він вже встановлений у приміщенні. Популярні для квартир, оскільки економлять місце в кімнатах і коридорах, дозволяють уникнути порушення концепції дизайну приміщення. Проводка до таких щитків ведеться також всередині стін по штробам.

Різниця полягає тільки в естетичному аспекті. Щодо експлуатації обидва типи відрізняються тільки нюансами. Звичайно, якщо ніша виготовляється окремо, такі роботи більше трудомісткі, тривалі й дорогі. Але коли отвір під щиток уже є — різниці практично немає.

Єдина серйозна відмінність полягає у доступі до обладнання всередині. У вбудованих моделей дістатися до апаратури й кабелів можна тільки через фронтальні дверцята. Якщо вони замикаються на замок, то стороннім особам зробити це складніше. У той же час і підвести дроти складніше. У настінних моделей доступ є із будь-якого боку. І штроблення стін не потрібно.

Чим відрізняються модульні щитки електричні

Крім способу встановлення, є й інші параметри, які потрібно оцінювати під час  вибору. До таких належать:

● Клас захисту IP. З підвищеною герметичністю беруть для приміщень із високою вологістю або встановлення на вулиці. Конструкція не допускає потрапляння всередину води й пилу.

● Матеріал. Метал або пластик. Найпопулярнішій — полімери. Щитки із заліза міцніші, але дорожчі і важчі. Це негативно позначається на зручності монтажу.

● Кількість модулів. Це значення показує, скільки пристроїв можна встановити у щиток. Найбільш популярні на 16 модулів або 20 — оптимальний розмір для більшості споживачів. Дозволяє розмістити всередині вказану в специфікації кількість апаратів.

Параметрів не багато, але всі вони впливають на зручність експлуатації.

На скільки модулів купити щиток

Це одне із найбільш важливих питань. 24 модуля або більше? Можливо, 16? Тут вибір залежить від обладнання, яке передбачається розмістити всередині. А кількість пристроїв — від складності мережі.

Рекомендується купити щиток із великою кількістю рядів, ніж потрібно за розрахунками. Це робиться для того, щоб за необхідності додати елементи. Тим більше, що різниця в ціні між конструкцією на 20 модулів і 24 є мінімальною. Зате при зміні проводки не доведеться купувати новий щиток.

Виняток становлять вбудовані моделі. Через обмеження розміру ніш встановити щиток із запасом рядів скоріше за все не вийде. У такому разі потрібно відштовхуватися від габаритів. Якщо в нішу підходить тільки короб на 12 модулів, то і брати потрібно такий.

Щитки для електроприладів в Італ-Техно

Італ-Техно — магазин із продажу електротехнічної продукції. Компанія працює на ринку України вже 20 років завдяки:

● брендовим товарам від італійських виробників;

● прямій співпраці з постачальниками;

● відповідності продукції стандартам якості Європи.

В Італ-Техно найбільший каталог інструментів для робіт з електрикою від італійських заводів.

Вкажіть номер телефону для отримання додаткової інформації. Менеджер Вам передзвонить.

заповніть це поле

Дякую за заявку.

Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Виникла помилка.

Будь ласка спробуйте повторити трохи пізніше.

«Діючи у правових рамках закону України про захист персональних даних, ми ніколи не передаємо інформацію третім особам. Не надсилаємо акційні пропозиції без Вашої згоди»

Відгуки

Вилка настінна під кутом 90 град. IP44, 16A, 380-415 V, 3P + T

Отличная вилка-розетка, ставил у себя на предприятии ...

Артем
07.06.2021

Модули для Opencart 2, Опенкарт 3