Електродвигуни

Показано з 1 по 18 із 73 (5 сторінок)

Електродвигуни використовуються на підприємствах різного типу, в сільському господарстві і є головним елементом багатьох установок: від промислових машин до зубних щіток. Компанія «Італ-Техно» пропонує електродвигуни італійського виробництва за українською ціною з доставкою по всій Україні.

Де використовуються електродвигуни

Електродвигун використовується в самих різних сферах. Він застосовується в автотранспортних засобах, а також є серцем різного промислового обладнання, такого як фрезерні і шліфувальні верстати. Забезпечує живлення ескалаторів, ліфтів, механізмів, які відкривають двері або шлагбауми. Електродвигуни незамінні в якості приводу багатьох спеціалізованих промислових машин: лебідок, насосів, вентиляторів та інших. За оцінками експертів, до 2/3 електроенергії, споживаної світовою промисловістю, використовується для живлення електродвигунів.

Види електродвигунів

Електродвигуни можна класифікувати за різними параметрами. За напругою живлення вони поділяються на:

● однофазні;

● трифазні;

● постійного струму.

Електродвигуни також можна розділити по конструкції на:

● колекторні (щіткові) постійного струму;

● синхронні змінного струму;

● асинхронні (індукційні) змінного струму.

Найпопулярніша група − асинхронні електродвигуни, які в переважній більшості випадків живляться від трифазної змінної напруги.

Асинхронні двигуни

Більше половини електроенергії, виробленої на електростанціях в Україні, споживається асинхронними двигунами. Такі агрегати влаштовані просто. З внутрішньої сторони сердечника статора і зовні сердечника ротора є прорізи (вони можуть мати різну форму), в які поміщаються обмотки з ізольованого мідного обмотувального дроту. Між двома сусідніми пазами завжди є частина сердечника, звана зубом. Сердечник статора, зазвичай зроблений із тонких феромагнітних листів, ізольованих між собою, розділений на ізольовані одна від одної секції, що утворюють фазні обмотки статора. Ці обмотки відповідальні за створення обертового магнітного поля.

В асинхронних двигунах обмотки ротора, як і статора, виконані з обмотувального дроту або неізольованих мідних, алюмінієвих, латунних чи бронзових стрижнів із великим поперечним перерізом. Частини стрижнів, що виступають за межі сердечника з обох сторін, з’єднані короткозамикаючими кільцями. Це створює клітку. У виробничій практиці клітка найчастіше являє собою суцільнолиту конструкцію з алюмінію, рідше з міді.

До переваг асинхронних двигунів можна віднести:

● просту конструкцію;

● зручність в експлуатації;

● низьку ціну покупки й обслуговування.

Асинхронні двигуни володіють хорошими експлуатаційними параметрами, а їх характеристики можна регулювати, змінюючи живлення і опір обмоток. Електронні напівпровідникові системи управління дозволяють плавно запускати і гальмувати асинхронні двигуни.

Переваги співпраці з компанією «Італ-Техно»

Ми є офіційним партнером італійських виробників електрообладнання та займаємося продажем електродвигунів Made In Italy в Україні з 1999 року. Ми пропонуємо своїм клієнтам:

● оригінальну якісну електротехнічну продукцію;

● широкий асортимент електродвигунів за вигідними цінами;

● професійне післяпродажне гарантійне обслуговування обладнання;

● швидку доставку в будь-яке місто України.

Купіть електродвигун італійського виробництва в Києві за вигідною ціною з доставкою − зателефонуйте нам телефоном +38 (044) 422-21-13 або +38 (048) 733-16-43.