Силові ізолятори

Показано з 1 по 18 із 81 (5 сторінок)

Дистанційні ізолятори в Києві

Кабельний ізолятор — це спеціальний аксесуар для безпечної прокладки електричної мережі, виготовлений із полімерних матеріалів. Головна мета його використання полягає в тому, щоб не допустити контакту провідників між собою або з оточуючими металевими деталями. Система працює наступним чином:

● ізолятор кріпиться до пластини або внутрішньої поверхні силової шафи;

● на нього монтується провідник або відразу кілька, в залежності від типу ізолятора;

● конструкція фіксується на потрібній для дотримання норм пожежної безпеки відстані від металу.

Ізолятори шинні використовуються зазвичай у високовольтних мережах і місцях з'єднання декількох кабелів. Наприклад, електрощитах у під'їзді багатоквартирного будинку.

Переслідується єдина мета — уникнути появи електричної дуги між кабелем і будь-якою металевою деталлю. Як наслідок, попереджається можливість виникнення пожежі, коротких замикань, оплавлення проводки, клем і комутаторів в щитках.

Типи ізоляторів для кабелю

Класифікуються такі аксесуари виключно за зовнішнім виглядом. Існують наступні типи:

1. Ізолятор бочонок. Розрахований на фіксацію одного проводу. Використовується в мережах з напругою до 1 кВ, а хороша ізоляція дозволяє витримати пробої потужністю до 25 кВ.

2. Ізолятор у формі  колонки. Має ті ж самі технічні характеристики, що і бочонок, але виготовлений в іншому форм-факторі, що дозволяє використовувати його у важкодоступних місцях.

3. Ступінчасті. Через форму також називаються драбинками. Мають кілька платформ для проведення на різній висоті. Дозволяють зафіксувати два або чотири кабелі, що зручно при підключенні трифазних мереж. 

Внутрішньовидові відмінності полягають у розмірах — висоті і ширині самих ізоляторів. Ці параметри підбираються виходячи вже з особливостей мережі, в якій встановлюються: конкретного місця монтажу, щільності кабелів і простору шафи.

Матеріал, з якого вироблені ізолятори, практично ідентичний, і основною його перевагою є нульова струмопровідність. 

Також можна купити ізолятор дистанційний з підвищеною стійкістю до перегріву або поліпшеною ізоляцією і захистом від потужних потоків напруги. Все це залежить від складу полімеру — від простого ПВХ до сучасного поліаміду. Але й на вартості така різниця може позначатися істотно.

Продаж ізоляторів в Італ-Техно

У магазині електротехнічної продукції Італ-Техно представлений широкий асортимент кабельних ізоляторів від популярних італійських брендів. У каталозі можна вибрати і купити ізолятор типу колонка і бочонок підвидів:

● мама-мама;

● мама-мама з посиленою ізоляцією;

● тато-тато;

● мама-тато.

Представлені аксесуари мають різний розмір і різні способи фіксації дроту. У каталозі можна підібрати відповідний ізолятор високовольтний для мережі будь-якої складності і навіть з екстремально високою напругою. В основному ця продукція закуповується у італійського бренду BALDI SRL.

Переваги ІТАЛ-ТЕХНО

Італ-Техно — це компанія з двадцятирічним стажем на ринку України в сфері дистрибуції електротехнічних товарів від виробників з Італії. У продажу тільки автентичні вироби, які поставляються за прямими договорами. А значить:

● завжди наявні на складі;

● високої якості;

● пройшли тестування в Європі;

● супроводжуються сертифікатами надійності;

● відповідають заявленим характеристикам.

Крім того, менеджери Італ-Техно мають можливість сформувати індивідуальний договір поставки на продукцію за унікальними кресленнями. Тому, якщо в каталозі немає того, що потрібно покупцеві, цей товар можна виготовити на італійському заводі!