Комутаційна та світлосигнальна апаратура

Виберіть підкатегорію

Купити комутаційну і світлосигнальну апаратуру в Україні

Комутаційна апаратура — це комплексні пристрої, які використовуються для управління електричною мережею. Завдяки їм відбувається перемикання електричних ланцюгів, зміна споживачів струму, відключення напруги або, навпаки, активація елементів. Також до пристроїв для комутації відносять різні сигнальні девайси, які повідомляють про екстрені ситуації, порушення живлення мережі або просто про перемикання режимів роботи. Техніка є досить поширеною та присутня в усіх електричних ланцюгах. Різні види комутаторів використовуються:

● у будівельній техніці;

● на виробничих підприємствах;

● для верстатів і конвеєрів;

● у промислових приміщеннях;

● при складанні побутових електроприладів;

● на станціях із виробництва та розподілу електроенергії.

По суті, в усіх сферах, в яких в тому чи іншому вигляді присутня електрика, використовується силова комутаційна апаратура. 

Найпростіший приклад — побутова техніка: мікрохвильові печі, міксери, блендери. При натисканні кнопки активується двигун, тобто на нього подається електрика. При спрацьовуванні таймера чи повторному натисканні клавіші, або якщо останню просто відпустити, ланцюг розмикається і мотор зупиняється. За цей процес і відповідає комутатор. Так само, як і за світловий сигнал, що з'являється, наприклад, при відкритті дверей на складі. Побутовий вимикач також відноситься до комутаційної техніки, що замикає ланцюг при натисканні. 

Більш складні прилади для комутації мережі використовуються у найрізноманітніших системах. Але автоматизувати  процес управління ланцюгом без них неможливо.

Асортимент апаратури ІТАЛ-ТЕХНО

Низьковольтна комутаційна електроапаратура в Києві на складах магазину Італ-Техно представлена переважно брендом Giovenzana. Ця італійська компанія виробляє електротехнічне обладнання та відома у всьому світі завдяки надійності і безпеці своїх виробів. У каталозі комутаторів наявні:

● Кнопки. Використовуються для ручного перемикання ланцюга. За формою в основному випускаються круглі, блокові і грибоподібні.

● Кінцеві вимикачі. Використовуються в автоматизованих системах і активують або розмикають ланцюг при певних умовах без участі оператора.

● Поворотні перемикачі. Створені для управління декількома електричними ланцюгами або різними режимами однієї мережі.

● Кнопкові пости. Розроблені для компактного розміщення і зручного підключення декількох кнопок або перемикачів іншого типу.

Комутаційна і світлосигнальна апаратура від Giovenzana вважається однією з кращих на європейському ринку. Вона імпортується у десятки країн і використовується під час організації найскладніших електроланок з високим навантаженням. 

Переваги ІТАЛ-ТЕХНО

Італ-Техно — це офіційний дистриб'ютор електротехнічної продукції з Італії. Компанія працює безпосередньо з виробниками. А тому:

● забезпечується найнижчий ціновий рівень в Україні;

● на всі товари діє гарантія;

● передбачена можливість замовлення техніки за індивідуальними проєктами;

● весь асортимент товарів присутній на складі у Києві і готовий до відправки у будь-який населений пункт країни.

Вся апаратура, комутаційна в тому числі, проходить тестування в Європі і відповідає стандартам якості ЄС. Завдяки цьому компанія Італ-Техно успішно веде свою діяльність вже більше 20 років і користується популярністю по всій Україні. Що є найкращою рекомендацією для замовлення саме тут!