Кабеленесучі системи

Виберіть підкатегорію

Прокладання електричних мереж є важливим етапом будівництва будь-якої будівлі, а також проведення ремонту в житлових, комерційних або промислових приміщеннях. Від правильної розводки електрики залежить комфорт мешканців та співробітників. Та і взагалі можливість безпечно використовувати будівлю та техніку. Тому під час створення мережі прийнято встановлювати кабельні системи. Більш того, їхнє застосування регламентується будівельними нормами. Тому купівлі таких конструкцій не уникнути. Крім того, на першому місці завжди має бути безпека.

Що це таке

Кабеленесучі системи — це комплекс аксесуарів для прокладання електричної проводки. Він включає захисні й підтримуючі установки. Безпосередньо з електрикою і струмонесучими жилами контакту немає. Контактують з:

● ізоляцією кабелю;

● місцями з’єднання проводів;

● муфтами й шинами.

Такі системи монтують для підземного розведення проводки, укладання всередині стін і під підлогою, на вулиці і в приміщеннях із важкими умовами (вологістю або високою температурою).

Навіщо потрібно

Кабеленесучі конструкції створені для захисту проводів. Головне завдання — зберегти цілісність і працездатність електричного кола. Елементи для прокладання проводки оберігають від:

● перегріву й переохолодження;

● механічних і хімічних пошкоджень;

● негативного впливу опадів;

● випадкового пошкодження під час ремонту;

● доступу сторонніх осіб до струмонесучих жил.

Конструкції виготовляються із полімерів або металевих сплавів. Витримують високі навантаження. Не горять і навіть погано нагріваються.

Також є естетичний чинник. Кабелі приховують усередині конструкцій із пластику або металу для того, щоб проводка не псувала дизайн приміщення. Завдяки коробам можна безпечно прибрати кабель всередину стіни або під фасадне оздоблення.

Ще один важливий чинник — пожежна безпека. Якщо дріт оплавиться через коротке замикання, він не спричинить пожежі. Усередині кабеленесучих систем зазвичай немає кисню, або його так мало, що вогонь не розпалюється. Якщо ж виникло полум’я, у такому разі йому нема на що перекинутися. Кабель оточують негорючі матеріали, так що масштабної пожежі не виникне.

Які можна купити системи для прокладання кабелю в Києві

З огляду на те, що головне завдання конструкцій — захистити дріт, форм-фактор не відрізняється різноманітністю. Головне — приховати кабель від зовнішнього впливу. Для цього використовуються:

● Кабель-канал. Пластикові або металеві короби з прямокутним, квадратним або дугоподібним перетином і плоскою основою. Проводка розміщується всередині. Секції кабель-каналу зручно і швидко з’єднуються один з одним. Легко монтується на будь-яку поверхню.

● Труба. Зазвичай виготовлена із пластику й буває гофрованою. Відрізняється гнучкістю. Надає можливість зробити розводку будь-якої складності. Часто використовується для прокладання проводу на вулиці під час обходу архітектурних елементів по типу підвіконь і парапетів.

● Металорукав. Жорстка труба з посиленим корпусом. Найчастіше армована. З додатковими екранами, посиленням корпусу або подвійними стінками. Застосовується для підземних комунікацій, прокладки кабелю на вулиці і в приміщеннях із підвищеною небезпекою для проводки.

При створенні мережевих конструкцій використовуються різні види пластика й металу. Від матеріалів залежить максимальне навантаження, яке витримує короб, і вартість. На ринку представлені аксесуари в різних цінових категоріях. Тому вибрати необхідну модель нескладно.

Чому купують кабеленесучі системи в Італ-Техно

Магазин Італ-Техно — офіційний дистриб’ютор електротехнічної продукції італійських брендів в Україні. Товари:

● поставляються безпосередньо з Італії без додаткових націнок;

● відповідають стандартам якості ЄС;

● супроводжуються технічною і транспортною документацією;

● знаходяться на складах у Києві в повному асортименті;

● доставляються транспортними компаніями по всій Україні.

Компанія представлена 20 років на ринку. Надає оригінальну продукцію брендових заводів приватним і комерційним покупцям. А найкраща рекомендація — постійні клієнти по всій країні!