Кулачкові перемикачі

Показано з 1 по 18 із 131 (8 сторінок)

Кулачковий перемикач

Кулачковий перемикач – це прилад, який використовується для комутації в електричних ланцюгах змінного або постійного струму, для управління різними пристроями, підключеними до мережі.

Принцип роботи кулачкового перемикача

Кулачковий перемикач дозволяє управляти струмом в електричних ланцюгах. Основні частини механізму – ручка, вісь вимикача і камера, в якій знаходяться з'єднувальні елементи, за допомогою яких замикається і розмикається струмопровід. Кожна доріжка складається з двох нерухомих контактів, положення яких залежить від рухомого якоря. Він, в свою чергу, може бути відкритим або закритим. На положення якоря впливає дисковий кулачок, постійно прикріплений до осі з'єднувача.

Що це означає на практиці? При повороті ручки положення кулачка і якоря змінюється одночасно. Таким чином, поточний шлях відкривається або закривається, і пристрій включається, вимикається або перемикається на іншу функцію. Також варто згадати, що в одному перемикачі може бути багато кулачків, розташованих у різних конфігураціях і в окремих камерах, тому один аксесуар може використовуватися для управління безліччю ланцюгів і, відповідно, безліччю пристроїв.

Звучить складно? Насправді вся конструкція дуже проста і використовується у більшості повсякденних пристроїв, наприклад, в запалюванні автомобіля або в електричній духовці з декількома функціями.

Де використовуються кулачкові перемикачі

Кулачкові перемикачі можуть застосовуватися як в головних, так і в допоміжних ланцюгах. Найчастіше вони використовуються:

● у ланцюгах управління, сигналізації та вимірювання;

● в групових перемикачах у вигляді комбінації резисторів і ТЕНів;

● як моторні з'єднувачі для управління одно- і трифазними приводами.

Вони активно застосовуються у побуті, на виробництві, на об'єктах електропостачання, на морських судах, в автомобілях та в інших пристроях.

Типи кулачкових перемикачів

Виділяють три основні типи пристроїв, які різняться за кількістю положень:

● перемикачі типу 0-1-2-3, в яких відключення всіх струмових ланцюгів відбувається на початку налаштування;

● перемикачі типу 1-0-2 з центрально розташованою функцією заглушки;

● перемикачі типу 0-1-3, які характеризуються досить специфічною конструкцією і використовуються, в першу чергу, для ступеневого живлення електричних пристроїв.

Для кожного типу можливі варіанти виготовлення пристрою в корпусі або без корпусу. Кулачкові перемикачі в корпусі використовуються на відкритих місцях, де вони піддаються впливу зовнішніх факторів. З іншого боку, моделі без корпусу призначені для розміщення на панелях управління та столах.


Переваги «Італ-Техно»

«Італ-Техно» – це компанія, яка вже більше 20 років постачає на український ринок електротехнічні товари з Італії. Наші переваги:

● оригінальна якісна електротехнічна продукція;

● широкий асортимент товарів за вигідними цінами;

● швидка доставка в будь-яке місто України.

Купити пакетні кулачкові перемикачі італійського виробництва з доставкою, ви можете в нашій компанії – зателефонуйте нам по телефону +38 (044) 422-21-13 або +38 (048) 733-16-43.