Металорукава

Показано з 1 по 18 із 43 (3 сторінок)

Сучасна електропроводка вимагає захисту від зовнішнього впливу. Раніше на це не звертали уваги, що ставало причиною пожеж і розкрадання кабелю. Після винаходу спеціалізованих захисних конструкцій ситуація змінилася. Тепер майже в кожній мережі використовується металлорукав ізольований. Він забезпечує необхідний рівень захисту для кабелю. У парі з захистом можна купити жилу з тонкою ізоляцією, без екранів і армування. Усе це може замінити металлорукав.

Що таке рукав для кабелю

Технічно виконується у двох варіантах:

● рухома пластикова трубка з металевими ребрами жорсткості;

● жорстка негнучка армована труба, виготовлена повністю з металу або полімеру.

Виробляються з різних сплавів і відрізняються  за такими параметрами як герметичність, стійкість до механічних навантажень і розміри. Підібрати відповідний рукав можна для будь-якого кабелю й мереж усіх типів.

Навіщо потрібен металлорукав для кабелю

Головне призначення — захист проводки від:

● механічних пошкоджень;

● доступу сторонніх осіб;

● впливу погодних умов;

● впливу високих температур.

Також неочевидним результатом використання металлорукава є підвищення пожежної безпеки. Під час короткого замикання труба запобігає виникненню пожежі. Навіть при виникненні відкритого вогню, він не поширюється через відсутність у доступній  ділянці предметів, які можуть спалахнути. А рукава для кабелів виготовляють з швидко затухаючих, тугоплавких або негорючих матеріалів.

Де використовується металлорукав для електропроводки

Їх застосовують у більшості електромереж. З огляду на призначення труб, вони розширюють сферу  прокладання проводки. Дозволяють вести кабелі:

● під землею на будь-якій глибині;

● всередині стін, підлог і стель;

● на відкритому повітрі й по фасадах будівель;

● в приміщеннях зі складними умовами.

Рекомендується використовувати металлорукав для всіх електричних мереж. Це додатковий запобігаючий засіб від випадкового пошкодження проводки і виникнення пожежі.

Як вибрати бронерукав для кабелю

Головними критеріями при покупці трубки є:

● внутрішній і зовнішній діаметр;

● рухливість сегментів;

● максимальне навантаження;

● матеріал виготовлення.

Для проводки всередині приміщень вибирають рухливі елементи. Їх простіше вести по штробам і здійснювати розведення кабелів до різних споживачам. Для укладання в стінах потрібні моделі з підвищеною міцністю, щоб витримувати тиск оздоблювальних матеріалів.

Для зовнішніх мереж застосовуються більш міцні рукава з товстими стінками й підвищеною герметичністю. Такі укладають у земляні траншеї або несучі залізобетонні конструкції. Для фасадів використовують гнучкі рукава з підвищеною міцністю. З їх допомогою обходять перешкоди типу карнизів і інших архітектурних елементів.

Металорукав для прокладання кабелю в магазині Італ-Техно

Італ-Техно — це офіційний дистриб’ютор електротехнічної продукції з Італії. В асортименті магазину представлені брендові італійські товари:

● отримані безпосередньо від виробників;

● які відповідають міжнародним стандартам якості;

● з оригінальними документами від виробника;

● підлягають офіційній гарантії або заміні при виявленні браку;

● завжди є у наявності на складі;

● можуть бути виготовлені згідно з індивідуальними кресленнями.

Компанія Італ-Техно представлена на ринку впродовж 20 років. Термін роботи й позитивні відгуки клієнтів — найкраща гарантія якісної роботи магазину.