Щитове обладнання

Виберіть підкатегорію

Купити щитове устаткування в Києві

Щитове обладнання — це основний вузол захисту розподільних точок електричної мережі. Причому як побутової, так і промислової. Простіше кажучи, той самий електрощит, у якому сходяться всі дроти і кабелі в будинку. Його встановлюють, щоб вирішити три основні завдання:

● захистити вузли комутації електричного кола від доступу сторонніх осіб;

● запобігти виникненню пожежі шляхом обмеження доступу вогню до кисню і горючих матеріалів;

● зручно і безпечно розмістити точки з'єднання кабелів і управління різними системами.

Усередині щитка може бути розташоване різноманітне обладнання. В основному воно призначене для управління електричними приладами. Це можуть бути розетки, автомати, рубильники, трансформатори, точки управління системами витяжки, опалення або кондиціонування. Всі елементи об'єднує одне — необхідність ізольованого розташування як для забезпечення пожежної безпеки, так і для захисту життєво важливих вузлів електромережі від сторонніх осіб. Тому корпуси для щитового обладнання виготовляються із негорючих матеріалів підвищеної міцності.

Види щитового обладнання

Класифікація щитків для електротехнічного обладнання проводиться в основному за типом встановлюваних у них апаратів. Від цього залежать і внутрішні кріплення, і розмір, і навіть вихідний матеріал. Так, існують короби:

● Модульні. Переважно пластикові з можливістю установки всередині будь-якого набору обладнання — від клем до лічильників. Відрізняються універсальними кріпленнями і можливістю заміни останніх на будь-які необхідні для монтажу. Існують вбудовані і навісні. Зазвичай виготовляються  із пластику.

● Промислові. Використовуються установки автоматичних вимикачів і роз'ємів із високою напругою. Можуть бути різного розміру в залежності від передбачуваної кількості навісного обладнання. Виготовлені з металу для підвищення безпеки експлуатації.

● Електротехнічні. Для різного устаткування — від клем до перемикачів і рубильників. Можуть бути підлоговими, якщо всередині передбачається розмістити велику кількість обладнання, і навісними з компактними розмірами.

Високим попитом користуються пластикові електрощити завдяки невисокій вартості,  сучасним негорючим видам пластику, які успішно чинять опір механічним пошкодженням. Металеві електрощити теж дуже популярні. Загалом, вибір матеріалу для щитка залежить від конкретних умов експлуатації. І перші, і другі приблизно однаково ділять між собою ринок. Також відзначимо, що всередині кожного із зазначених видів передбачені універсальні посадочні місця для електротехнічного обладнання.

Низьковольтне щитове обладнання від ІТАЛ-ТЕХНО

У магазині Італ-Техно представлені італійські бренди, що виробляють електрощити:

● C.E.P.I Elettrica;

● Elettrocanali.

Це перевірені і відомі в усьому світі компанії, які змогли зберегти автентичність незважаючи на глобалізацію і епоху міжнародних корпорацій. 

Виробництво щитового обладнання відбувається на заводах в Європі, розташованих безпосередньо в Італії. Вироби цих брендів унікальні за своєю якістю і надійністю. Вони повною мірою відповідають вимогам безпеки ЄС, а також пройшли всі необхідні перевірки і мають відповідні сертифікати.

У каталозі магазина представлено багато моделей щитових шаф різного призначення — асортимент італійських товарів найбільший в Україні. Тому ви зможете легко вибрати найкращий варіант!

Переваги ІТАЛ-ТЕХНО

Компанія Італ-Техно займається продажем електрощитового обладнання безпосередньо від заводів-виробників, що забезпечує:

● великий вибір фірмових виробів;

● постійну наявність товару на складі;

● виконання гарантійних зобов'язань;

● можливість замовлення виробництва у відповідності до персональних проєктів.

Італ-Техно — це компанія, яка вже більше 20 років присутня на ринку у якості дистриб'ютора італійської продукції в Україні, що є кращою рекомендацією до співпраці!