Клеми з`єднувальні для DIN-рейки (клемник на DIN-рейку)

Виберіть підкатегорію

Клемник на DIN рейку в ІТАЛ-ТЕХНО

Клема на DIN рейку − це елемент електричного ланцюга, що з’єднує два різних дроти або кабелі. Складається з корпусу, пружинного фіксатора для жили, струмопровідної пластини і спеціального кріплення. Останнє якраз і відрізняє цей прилад від звичайної клеми.

DIN рейка, в свою чергу, є профілем з металу зі стандартними розмірами і призначена для кріплення різних елементів електромережі.

1. На будь-яку поверхню встановлюється DIN рейка.

2. На неї навішується обладнання, в основному, клеми.

3. До них уже підключається проводка.

Відповідно, і кріплення у клеми буває звичайним (наприклад, під саморізи) або din. Воно являє собою затиск, на якому пристрій вільно ходить по рейці, а при необхідності фіксується на певному місці.

Використання таких моделей сильно спрощує монтаж системи загалом і комутацію кабелів зокрема. При цьому клеми є в кожному господарстві, починаючи з приватних будинків і закінчуючи заводами. Більше того, така покупка – обов’язкова для правильної організації розподільної шафи і підключення всієї мережі до загальної лінії.

Зрештою, використання клеми просто безпечніше, ніж скручування проводки. Навіть при короткому замиканні ризик загоряння мінімальний, так само, як і ймовірність отримати удар струмом під час роботи.

Які існують клеми на DIN рейку

По суті, конструкція з таких приладів є модульною. Вона швидко і просто розбирається для обслуговування або заміни елементів, підключення нових та подібних дій. Класифікація самих клем здійснюється за особливостями конструкції. Так, існують:

● Затискні. Дріт притискається до контактної пластини пружиною.

● Гвинтові. Кабель фіксується гвинтом.

● Заземлюючі. Використовується підключення заземлення в електроланцюг.

● Розмикаючі. Обладнані елементом, здатним розірвати контакт, що припиняє подачу струму.

Для зручності монтажу використовується також колодка клемна на DIN рейку. Являє собою кілька клем із загальною основою і затискачами на профіль. Може відноситися до будь-якого виду. Зручно, коли точно відомо, скільки точок комутації дротів планується в ланцюзі.

Переваги та недоліки клемників набірних на ДІН-рейку

Головна перевага такого приладу − простота монтажу. Установка на рейку і підключення кабелів займають усього хвилину. Так само, як і розбирання для обслуговування або заміни. Крім того, є й інші переваги:

● Конструкція передбачає якісне з’єднання жили і контактної пластини.

● І гвинтова, і пружинна клеми забезпечують надійну фіксацію дроту.

● Корпус зроблений із пластику, не проводить струм і пофарбований у стандартні для маркування кабелів кольори.

● За допомогою таких контактів на DIN рейку можна з’єднати жили з відмінним перетином і з різних матеріалів.

● Клемники не горять, а при замиканні тільки оплавляються, так що пожежна безпека гарантована.

Натомість недолік у приладу всього один – надмірне зусилля при установці клеми або затягуванні болта може привести до механічних пошкоджень. Хоча назвати конструкцію слабкою не можна, деякий фізичний вплив вона без проблем витримує.

Перевага покупки клемників на din рейку в ІТАЛ-ТЕХНО

Клема на DIN рейку є важливим елементом електричної мережі. Тому вибрати якісний і надійний пристрій − питання безпеки і нормальної роботи ланцюга. А отже, потрібно звернутися до перевірених виробників. Саме таку можливість забезпечує інтернет-магазин Італ-Техно − найбільший в Україні постачальник електротехнічної продукції з Італії. Специфіка роботи з виробниками забезпечує:

● мінімальну націнку завдяки прямим поставкам із конвеєра;

● можливість замовити унікальний виріб, який зроблять на заводі персонально для вас;

● широкий асортимент, наявність усіх позицій каталогу на складі і швидку доставку по Україні;

● сертифікати якості, результати під навантаженнями і відповідність вимогам безпеки ЄС.

Робота компанії на ринку з 1998 року є найкращим підтвердженням надійності!