Про нас

Електротехнічна промисловість у найширшому сенсі включає в себе безліч виробничих секторів, характеристики яких не можна безпосередньо порівнювати, але всі вони відносяться до однієї галузі через товари, що пов'язані з виробництвом, транспортуванням, перетворенням і використанням електроенергії. Висока технологічність електротехнічної продукції, необхідність її постійної модернізації вимагає розташування виробничих потужностей в промислово розвинених країнах.

Тому не дивно, що поряд з всесвітньо-відомими, традиційними секторами "Made in Italy" - "Зроблено в Італії» (харчова промисловість, індустрія моди і дизайну) італійська промисловість демонструє присутність технологічно просунутих секторів, таких як виробництво електротехнічної продукції. Наприклад, в 2015 році загальний оборот італійської електротехнічної та електронної промисловості становив 63 мільярди євро (третє місце в Європі по обороту), з них - 29 мільярдів євро експорту, в галузі було зайнято 425 000 співробітників.


Наші переваги

Реальні ціни
та знижки

Якісна
продукція

Мінімальний час
обробки замовлення

Швидке
відвантаження

Склад / офіс

Допомога
експерта

Адресна доставка
по Києву

Іншою відмінною рисою італійської електротехнічної продукції є достатня кількість вузькоспеціалізованих заводів, з великою історією та досконалою репутацією, які були поглинені міжнародними концернами, продовжують розробляти і випускати високоякісну продукцію під власними марками, на власних виробничих потужностях, з використанням італійського інженерно-технічного і робочого персоналу.


Українська компанія «Італ-Техно», починаючи з 1998 року, надає українському споживачеві електротехнічних виробів можливість використати в своїй роботі продукцію саме таких виробників. Прямі, міцні і багаторічні зв'язки з десятками передових італійських заводів дозволяють запропонувати Вам, нашим клієнтам в Україні, різнопланову електротехнічну продукцію з високою якістю і за помірними цінами. Великий склад готової продукції в Києві, швидка доставка позицій «під замовлення», досвідчені менеджери-консультанти, гарантійне обслуговування - наші пріоритети, завдяки яким наша компанія ось вже 22 роки незмінно присутня на українському ринку.