Термоусадочна трубка

Показано з 1 по 18 із 118 (7 сторінок)

Купити термоусаджувальну трубку в Києві

Термоусаджувальна трубка — це аксесуар, який використовується для додаткової ізоляції електричних провідників. Виготовляється із полімеру в форматі труби з круглим або овальним перетином. Головною особливістю трубки є здатність матеріалу до стиснення під впливом гарячого повітря (від 80 ° С, зазвичай нагрівається будівельним феном). Тому в назві присутні слова термо і усадка. 

Після стиснення трубка щільно прилягає до розміщеного всередині кабелю. Ця властивість використовується електриками для того, щоб:

● захистити дроти і місця їх з'єднання від механічних, хімічних або погодних впливів;

● покращити ізоляцію, що дозволяє прокласти мережу в умовах підвищеної вологості або мінливого температурного режиму;

● підвищити зносостійкість і опір провідника стисненню для організації підземних комунікацій, а також проведення ліній у стінах або під підлогою.

Однак лише захистом провідника варіанти використання не обмежуються. Купити термоусадку можна для вирішення найрізноманітніших завдань, які іноді взагалі не пов'язані з електрикою. По суті, така труба є чудовим ізолятором і після своєї появи на ринку швидко витіснила класичну ізоляційну стрічку, оскільки покриття виходить більш надійним, довговічним і естетичним.

Сфери і способи застосування термоусаджувальної трубки

З огляду на те, що термотрубки здатні змінювати діаметр, щільно прилягати до будь-яких поверхонь, стримувати вологу і не схильні до впливу УФ променів, їх використовують для:

● з'єднання в акуратні пучки будь-якої проводки, від автомобільної до промислової;

● маркування кабелів завдяки виготовленню трубок різного кольору;

● ізоляції слабких місць будь-якої мережі, включаючи не тільки електричні, а навіть спайки пластикових труб;

● ламінування різних предметів, як місць в електромережі, що вимагають спостереження, так і таких незвичайних як рукояті вудок за рахунок наявності у продажу прозорих трубок;

● герметизації різних з'єднань, починаючи від внутрішньобудинкових газових труб і до автомобільних паливних патрубків.

Хоча в основному, звичайно, використовується термотрубки для проводів. Але це далеко не єдина сфера, де аксесуар виявився корисним завдяки своїм властивостям. Можна придумати ще безліч застосувань подібних трубок, як і головному їх конкуренту — звичайній синій ізоляційній стрічці.

Як вибрати термоусаджувальну трубку

Термоусадка класифікується за єдиною ознакою — діаметром до і після стиснення. Зазвичай коефіцієнт становить 2 до 1, тобто усадка відбувається рівно в 2 рази. Наприклад, якщо початковий перетин складає *** мм, то після обробки гарячим повітрям цей показник становить вже 50 мм. Хоча існує усадка для проводів, коефіцієнт стиснення якої становить 600%, тобто початковий діаметр зменшується у шість разів. 

Вказуються розміри до і після стиснення на самій трубці через дроби (наприклад, 100/50), і для правильного підбору потрібно знати перетин, товщину кабелю або предмета, які планується ізолювати. До речі, саме від діаметра в основному і залежить ціна на термоусаджувальні трубки.

Існують додаткові параметри, на які варто звернути увагу. Вони також впливають і на вартість, і на ефективність усадки, і на зручність її використання. Це можуть бути:

● Наявність клею на внутрішній поверхні. Потрібен для того, щоб ізоляція для проводів не зміщувалася по лінії під час роботи і більш щільно прилягала до кабелю.

● Товщина стінок. Моделі з тонкими стінками підходять для внутрішньобудинкових робіт і забезпечують герметизацію. Товстостінні забезпечують ще й захист від механічних пошкоджень і придатні для експлуатації на вулиці.

● Колір. Як і дроти, термоусадка випускається жовто-зеленою для заземлення, блакитною для нуля, червоною і чорною маркується “+” і “-” відповідно. Існують трубки й інших відтінків, щоб позначати провідники так, як зручно користувачеві.

Вибрати відповідну ізоляцію не складно. Головне, знати, де вона буде використана і що саме планується герметизувати.

Де купити термоусадку

Кращий варіант в Україні для покупки такого електротехнічного аксесуара — магазин Італ-Техно. Це офіційний дистриб'ютор товарів для прокладки електричних мереж від провідних виробників Італії:

● існує на ринку більше 20 років;

● великий вибір товарів;

● продукція сертифікована в ЄС;

● найнижчі ціни;

● прямі поставки із заводів-виробників;

● компетентні менеджери;

● доставка по всій країні;

● наявність всього асортименту на складі.

Італ-Техно — це топовий магазин італійської електротехніки, серед якої є і термо трубка будь-якого типу, і весь спектр товарів для правильної та безпечної організації електричної мережі.