Шафи металеві

Ціна: 384.66 грн.

Ціна: 272.88 грн.

Ціна: 304.76 грн.

Показано з 1 по 18 із 227 (13 сторінок)

Металеві шафи широко використовуються для установки і зберігання електрообладнання, дротів і кабелів на підприємствах, в офісах і громадських місцях. Компанія «Італ-Техно» пропонує металеві шафи італійського виробництва високої якості за українською ціною.

Види шаф для електротехніки

Монтажна металева шафа − це широкий термін, що охоплює кілька видів металевих щитів для компонентів електричних систем. Вони можуть бути закритими або відкритими, великого розміру або компактні з невеликими розподільними коробками. Такі шафи − важлива частина системи управління живленням об’єкта. У них встановлюється:

● система автоматичного перемикання живлення;

● система управління аварійним живленням;

● дроти та кабелі електросистеми;

● електричні підстанції;

● електрообладнання.

Металеві шафи для електроустаткування зазвичай виготовляються зі сталі, з внутрішньою ізоляцією в залежності від вимог установок і компонентів, які вони містять. Вони спроектовані для швидкого доступу і зручної роботи з електричними системами.

Найбільш популярні такі види монтажних шаф:

● підлоговий − габаритна шафа для установки на підлогу;

● навісний − щиток невеликого розміру, який кріпиться на стіні;

● модульний − складається з декількох секцій.

Підлогові шафи зазвичай використовуються не тільки для зберігання дротів, але і для обслуговування установок і різного устаткування, використовуваного для управління електросистемою об’єкта. Часто металеві шафи наповнюються мінеральною ватою, яка потрібна для захисту вмісту від пошкодження або загоряння під дією високої температури на зовнішню сторону стінок.

Переваги співпраці з компанією «Італ-Техно»

Наша компанія безпосередньо співпрацює з італійськими виробниками обладнання і гарантує своїм клієнтам:

● оригінальну і сертифіковану продукцію високої якості;

● металеві шафки різних видів для будь-яких застосувань;

● доставку товару по Києву і всій території України.

Купіть металеву шафу італійського виробництва за вигідною ціною з доставкою − зателефонуйте нам телефоном +38 (044) 422-21-13 або +38 (048) 733-16-43.