Короба (кабель канали)

Ціна: 12.03 грн. 39.03 грн.

Ціна: 5.82 грн. 18.89 грн.

Показано з 1 по 18 із 507 (29 сторінок)

Створення інженерних комунікацій усередині приміщень неможливе без використання пластикового короба для дротів, який дозволяє приховати кабель і захищає його від пошкоджень. Короби виготовляються з міцного і якісного пластику, вони мають різну форму, фактуру і колір, що дозволяє легко вписати їх у будь-який інтер’єр.

Пластикові кабель-канали та короби для електропроводки

Кабельний канал − це короб із щільного полівінілхлориду, який використовується для розведення дротів у приміщенні. Цілі його використання:

● приховати кабель і обмежити доступ до нього;

● захистити кабель від загинів, сплутування, зовнішніх негативних чинників;

● створити додаткову розводку.

Пластиковий короб для дротів дозволяє максимально естетично і безпечно заховати дроти в тих випадках, коли немає можливості заховати кабель у стіну.

Види пластикових коробів

На ринку представлено кілька видів кабельних каналів:

● перфоровані;

● магістральні;

● підлогові;

● плінтусні;

● гнучкі.

Перфоровані

Такі кабель-канали мають дві перфоровані стінки, які спрощують кріплення дротів і зменшують загальну вагу конструкції. Це дозволяє безпечно використовувати перфоровані короби при настінній розводці для прокладки кабелів у стельовому і підпокрівельному просторі.

Магістральні

Канали цього виду часто застосовуються в адміністративних приміщеннях і офісах для того, щоб заховати дроти від техніки: комп’ютерів, кондиціонерів і іншого. Вони зазвичай мають більший поперечний переріз і ширину, а в комплекті аксесуарів передбачаються крім кутових та прямих з’єднувачів, куточків і трійників затискачі різної жорсткості, які також використовуються для підтримки кабелів і їх поділу.

Підлогові

Короби напівкруглого перетину використовуються для прокладки дротів по підлозі. Напівкругла форма не перешкоджає пересуванню, захищає дроти та кабелі від видавлювання або обриву і в той же час знижує ймовірність пошкодження в результаті випадкового удару.

Плінтусні

Канали прямокутного перетину з міцного ПВХ висотою від 10 до 30 мм використовуються для розведення кабелів інтернету, телебачення, телефонного зв’язку та інших комунікацій у житлових будинках і офісах. Найчастіше вони доступні в 1-камерній версії, але є також 2- і 3-камерні варіанти, які дозволяють розвести три різних кабелі, не спутуючи їх. Окремі відсіки зазвичай розділяють силовий і комп’ютерний кабелі, щоб зменшити електромагнітні перешкоди. У деяких версіях корпусу можна використовувати стандартне обладнання для прихованого монтажу. До плінтусних коробів доступна фурнітура: кутові з’єднувачі, куточки і кінці, які забезпечують більш естетичний монтаж.

Гнучкі

Гнучкий кабель-канал − ланцюг із безлічі елементів, з’єднаних між собою. Кабель-канал використовується для укладання дроту, кабелю або шланги. Його основна функція – це захист проводки від механічного пошкодження, хімічного впливу і від інших механізмів, а також запобігання сплутуванню дротів.

Переваги установки пластикового короба

Основна перевага кабель-каналу − відсутність необхідності штробувати стіни, щоб провести або розвести дроти до електроустаткування. Інші переваги:

● надійний захист дротів від пилу, вологи і механічного пошкодження;

● виключення ризику загоряння кабелю за рахунок використання вогнестійкого ПВХ;

● захист від ураження струмом при випадковому контакті з дротами;

● забезпечення природного заземлення дротів і зниження заряду статичної електрики в приміщенні.

До недоліків можна віднести обмеженість застосування для прокладки багатожильних кабелів через обмеження допустимого струмового навантаження. Через тепловий фактор і те, як дроти прокладені в коробі, не допускається розводка більше трьох струмопровідних дротів при 100% їх допустимого навантаження.

Установка короба для дротів на стіну − оптимальне рішення, щоб приховати дроти і комунікації, зробити простір більш комфортним і безпечним.

Перевага співпраці з компанією «Італ-Техно»

Компанія «Італ-Техно» − офіційний постачальник і дистриб’ютор електротехнічного обладнання та кабельно-провідникової продукції італійських виробників. Ваші переваги співпраці з нами:

● оригінальна продукція високої якості від італійських виробників;

● широкий вибір кабель-каналів за фактурою, кольором, способом установки;

● доставка товару по Києву власною кур’єрською службою на наступний день після замовлення, по Україні − службами «Нова Пошта» та «Нічний Експрес».

Купіть короб для кабелю італійського виробництва з доставкою − зателефонуйте нам телефоном +38 (044) 422-21-13 або +38 (048) 733-16-43.