Кнопочні пости

Показано з 1 по 18 із 29 (2 сторінок)

Кнопкова станція

Кнопкова станція – це пристрій, що забезпечує керування обладнанням шляхом натискання кнопки, що розмикає або замикає контакти. Її функції:

● дистанційне виключення і включення;

● зміна напрямку ротора в моторах;

● відключення електрообладнання: аварійне, ручне;

● зміна напрямку руху рухомих або підйомних механізмів.

Конструкція кнопкового поста має два набори миттєвих контактів, тому при натисканні один набір контактів розмикається, а інший набір замикається. Отже, коли кнопка перебуває в нормальному положенні, струм йде через замкнуті контакти, утворюючи замкнутий ланцюг, що запалює лампу. Оскільки ланцюг кнопки живлення розмикається нормально розімкнутим контактом, зелена контрольна лампа не запалюється. Таким чином, при підключенні до відповідного набору контактів виходить нормально розімкнута або нормально замкнута ситуація. Нормально відкритий і нормально закритий означає, що контакти перебувають у положенні спокою, утримуються за рахунок натягу пружини і не піддаються впливу механічних або електричних зовнішніх сил.

Кнопкові станція пуск-стоп

Кнопкові пости управління бувають двох видів:

● укомплектовані – заздалегідь оснащені кнопками, порядок і кількість яких не можна змінити в процесі експлуатації;

● набірні– розраховані на самостійну комплектацію кнопками управління.

Такий пост кріпиться на стіну в безпосередній близькості від пристрою, що забезпечує достатню відстань від останнього, але дозволяє при необхідності контролювати роботу пристрою і провести аварійне відключення в разі виникнення надзвичайної ситуації.

Корпус кнопкової станції зазвичай виготовляється з литого пластику або металу. Деякі контакти з подвійним розривом виготовляються із міді. Однак у більшості кнопок передбачені контактні поверхні зі срібним напиленням для кращої електропровідності і збільшення терміну служби.

Тельферні пульти

Тельферні прилади призначені для використання в електроланцюгах з граничною напругою до 660 В змінного струму або 440 В постійного струму. Вони виготовляються із високоміцного пластику монолітної конструкції, яка підвішується на спеціальному кабелі. Тельферний пульт у процесі експлуатації переміщається разом із пристроєм, для управління яким він використовується.

Оскільки кнопки управління піддаються впливу високих миттєвих напруг, викликаних індуктивним ефектом котушок, до яких вони підключені, забезпечується достатній зазор між контактами і ізоляцією по відношенню до землі і оператора. Кількість струму, що переривається кнопкою, зазвичай невелика. В результаті на роботу контролера практично не впливає довжина проводів, прокладених від контролера до віддаленої кнопкової станції. Кнопки можна використовувати для управління різними функціями агрегату: пуск, стоп, вперед, назад, швидко і повільно. Вони також можуть використовуватися разом з ручними контролерами, обладнаними захистом від відключення або низької напруги.

Стандартні корпуси постів управління з індикацією доступні для звичайних умов загального призначення, тоді як спеціальні корпуси використовуються в складних умовах експлуатації, які потребують вологостійкості, пилонепроникності, маслонепроникності або вибухозахисту.

Переваги «Італ-Техно»

Інтернет-магазин «Італ-Техно» – це оригінальна продукція від топових італійських брендів. Переваги покупки електрообладнання у нашій компанії:

● мінімальна націнка на товари;

● сертифікована оригінальна продукція з Європи;

● доставка по Києву і всій території України.

Купити кнопкову станцію італійського виробництва за вигідною ціною з доставкою, ви можете у нашій компанії, – зателефонуйте нам по телефону +38 (044) 422-21-13 або +38 (048) 733-16-43.