Кабель

Показано з 1 по 18 із 277 (16 сторінок)

Купити кабель електричний

Силовий кабель — це лінія для передачі сигналу або енергії від одного об'єкта до іншого, призначена для прокладання в землі, на відкритому повітрі або в інших умовах з підвищеним навантаженням. Саме покращений захист і можливість успішно витримати різні типи пошкоджень відрізняє кабель від дроту. Це, власне, відображається і на конструкції:

● одна або декілька жил;

● власна ізоляція кожного дроту;

● другий шар ізоляції або посилене армування;

● внутрішній наповнювач між покриттями.

Електрокабель представлений широким асортиментом. Він може різнитися за перетином, кількістю жил, металом, з якого вони виготовлені, граничною напругою, матеріалом ізоляції, товщиною. 

Та й сам кабель може мати різне призначення, від передачі електрики до інформації, наприклад, передачі даних. На ринку представлені сотні варіантів, для кожного з яких є своя область застосування.

Як вибрати кабель

Саме через широкий асортимент всі моделі повинні маркуватися згідно з технічними характеристиками. Відштовхуючись від останніх і потрібно вирішувати, який купити кабель. Кабелі класифікуються за:

● матеріалом жили. Алюміній або мідь. Перший дешевший і частіше використовується в побуті, мідь має вищу пропускну здатність і частіше застосовується для промислових мереж;

● екрануванням. Це додаткові захисні властивості ізоляції. Є варіанти для приміщень з підвищеною вологістю, стійкі до морозів, і навіть ті, що легко переносять сильне нагрівання.

● кількістю жил. Залежно від фазності мережі — дві або три жили для однієї фази. Якщо фази три, то обирайте три або більше жил;

● перетином. Це діаметр зрізу кабеля, від якого залежить і його загальна товщина, і пропускна здатність, і підсумкова вартість. Вибір залежить від пропускної здатності мережі, в якій прокладається лінія;

● напругою. Такий параметр показує, з якою напругою може працювати кабель. Взяти провідник, розрахований на 380 В, для мережі на 220 В можна, а ось навпаки — ні, інакше з'являється загроза перегріву і виникнення короткого замикання і пожежі.

Можна купити електрокабель для внутрішніх і зовнішніх робіт, для різної напруги, сили струму, для прокладання під землею і на відкритому повітрі, для домашньої або промислової мережі. Варто зазначити, що для кожного варіанту потрібен провідник з особливими параметрами. Тому оптимальний спосіб вибрати відповідний варіант — звернутися до консультанта магазину, пояснити, для чого і де передбачається використовувати кабель, і купити вже один із запропонованих варіантів, який вам точно підійде. 

Переваги ІТАЛ-ТЕХНО

Італ-Техно — лідер українського ринку в сфері продажів електротехнічного обладнання від італійських брендів. Працюючи більше двадцяти років, компанія має партнерські відношення з виробниками і прямі договори поставки. А тому, забезпечує:

● найнижчі ціни завдяки відсутності посередників;

● наявність всього асортименту з каталогу на складі;

● можливість замовлення і доставки виробів згідно з персональними кресленнями;

● консультацію менеджерів із максимальним рівнем підготовки і знань;

● наявність всієї технічної документації на товар, від накладних до сертифікатів якості та лабораторних тестувань.

В наявності великий асортимент різних електротехнічних товарів, включаючи кабель електричний, короби для його прокладки, комутаційні системи і загалом все, що потрібно для організації енергомережі будь-якої складності!