Кнопки

Ціна: 82.60 грн. 223.94 грн.

Ціна: 223.94 грн.

Показано з 1 по 18 із 57 (4 сторінок)

Електричні кнопки управління

Управління обладнанням з постійною присутністю оператора не завжди є зручним, можливо і безпечним, особливо в промислових умовах. Саме тому створені кнопки управління, що дозволяють управляти пуском і зупинкою, а також режимами роботи різних агрегатів.

Призначення пускових кнопок

Кнопка – це електронний пристрій, за допомогою якого здійснюється комутація ланцюгів управління обладнанням. Вона дозволяє включати і вимикати прилади, змінювати режим роботи, швидкість, напрямок руху та інші параметри в залежності від заданих параметрів. За допомогою електричних кнопок здійснюється управління таким обладнанням:

● верстати;

● насоси;

● вентилятори;

● виробничі лінії та інше.

До складу стандартної конструкції двохконтактної кнопки входить контактний елемент і штифт, по якому рухається кнопка, які пов'язані між собою пружиною. Натискання приводить в рух штовхач, що викликає замикання контактів і передає сигнал від пристрою управління до пристрою виконання, тобто робочого агрегату. Можливі два варіанти виконання пристрою:

● зі зворотною пружиною;

● без зворотної пружини.

При наявності зворотної пружини після припинення тиску на головку пристрою вона повертається у вихідне положення.

Види пускових кнопок

Найбільш часто використовувані кнопки:

● круглі;

● блокові;

● грибоподібні;

● з фіксацією і без фіксації;

● з підсвічуванням і без підсвічування.

Також часто використовуються нероз'ємні контрольні перемикачі з сигнальними лампами. Для забезпечення довговічності пристрою враховується висока провідність контактів, покликана забезпечити високу швидкість передачі сигналу від керуючого до виконуючого приладу. Часто використовуються контакти, які мають здатність до самоочищення, а елементи управління виготовляються з металу або високоміцного пластику, відповідно до певних стандартів і вимог. Збірка елементів не вимагає використання спеціалізованих інструментів. Допоміжні контакти і патрони зазвичай просто замикаються.

Кнопки на 220 Вольт можуть мати різну ступінь захисту від негативного зовнішнього впливу. Вони можуть мати додатковий захист від води і вогню, що допускає їх експлуатацію в умовах пожежонебезпечного середовища або підвищеної вологості. Також існують пристрої з захищеними струмопровідними елементами для забезпечення безпеки оператора.

Асортимент кнопок «Італ-Техно»

Компанія «Італ-Техно» – офіційний постачальник і дистриб'ютор електротехнічного обладнання італійської компанії Giovenzana. У нашому каталозі представлені кнопки Giovenzana, створені відповідно до європейських норм безпеки EC/EN 60947-5-1 і з можливістю індивідуального налаштування в залежності від умов експлуатації. Переваги покупки кнопок старт-стоп у нашому інтернет-магазині:

● сертифікована оригінальна продукція від італійської компанії Giovenzana;

● великий вибір кнопок вимикачів для різних сфер застосування і обладнання;

● доставка товару по Києву і Україні кур'єром, службами «Нова Пошта» та «Нічний Експрес».

Замовте кнопки будь-якого виду за вигідною ціною з доставкою – зателефонуйте нам по телефону +38 (044) 422-21-13 або +38 (048) 733-16-43.