Для чого потрібні кабельні стяжки?

Для чого потрібні кабельні стяжки?
Для чого потрібні кабельні стяжки?
Для чого потрібні кабельні стяжки?
Для чого потрібні кабельні стяжки?

Перейти до каталогу "Кабельні хомути (стяжки)"

Усім нам доводилося бачити дивний пластиковий предмет, який зовні нагадує ласо з петлею на кінці. Ця стрічка - дуже зручний та функціональний аксесуар, який з середини ХХ сторіччя сумлінно слугує на користь людству.


Сфери застосування

Першочергово кабельні стяжки були винайденими саме для того, щоб впорядковувати велику кількість дротів, об’єднати їх, або ж навпаки розділити на різні пучки, а також промаркувати за потреби.

Завдяки тому, що пластикові хомути неперевершено пораються з фіксацією кабелів, їх широко застосовують у всіх можливих сферах - від промислових підприємств до домашнього побуту. Дані аксесуари є настільки функціональними, що їх давно вже використовують не тільки для стягування дротів, ними фіксують усе можливе - від пакування дитячого печива до підв’язування кімнатних рослин.

Різновиди

Хомути для стягування дротів виготовляють з металу або пластику. Перший варіант є більш коштовним, але водночас такі стяжки є значно міцнішими. Використовують їх, як правило, в тому випадку, коли навантаження є високим та пластиковий аналог з цим не впорається. Металеві стяжки не бояться корозії та температурних коливань, адже вони мають спеціальне покриття, яке здатне захистити хомути від різного роду пошкоджень.


Пластикові стяжки є зручними через те, що вони є легкими у використанні, мають негабаритні розміри, а також мають широку палітру кольорів, завдяки чому зручно маркувати та позначати дроти. Вони є дуже затребуваними в побуті через відмінні функції кріплення. Звичайні пластикові хомути не є стійкими до ультрафіолету та можуть втратити свої функції шляхом деформації, тому такі варіанти краще використовувати у приміщенні. Для вулиці існують екземпляри, до складу яких входять спеціальні домішки, які запобігають деформації та руйнуванню стяжок. 


Хомути бувають двох типів:

  • одноразового використання (замок закріплюється лише один раз, повторно скористатися ним неможливо);

  • багаторазового використання (замок може відкриватися та закриватися повторно).